LogoFood
Ara
Müşteri Hizmetleri
0212 321 6200
BİZ KİMİZ?

Geçmişten gelen gelenek ve göreneklerle toplum olarak misafirperverliğe önem vererek yetiştiriliriz. Bizim için, hem özel hem de iş hayatımızda iletişim, misafirperverlik ve memnuniyet sağlama başarılı olmak ve sosyal ilişkilerin pekiştirilmesi için önemlidir. Misafirlerimize ve müşterilerimize keyifli ve lezzetli ikramlarda bulunmayı severiz.

Bu amaçla kişiye ya da kuruma özel olarak tasarlanmış, alternatif, yenilikçi, zamandan kazandıran çözüm ortağınız olarak size hizmet vermek üzere birbirinden değişik seçenekleriyle LogoFood karşınızda!

LogoFood, hem alanında öncü ve liderliği, hem de farklı iş modeli ile müşterilerine maksimum memnuniyet hedefiyle hareket etmektedir. Genç ve dinamik iş gücü ile modern çalışma ortamlarında bu konuda sürekli yeni fikirler üretilmekte ve daha önce mümkün olmayan hizmetlerin kullanıma sunulması için çaba gösterilmektedir. LogoFood , sağladığı insan odaklı yaratıcı fikirler ile müşterilerine makul fiyatlarda maksimum memnuniyet garantisi vermektedir.
LOGOFOOD NE SUNAR?

Birbirinden lezzetli şekerlerin ambalajlarını sizin talepleriniz doğrultusunda logo, marka, mesaj, fotoğraf veya özel tema tasarımlarınızla süslüyor ve kişiye özel paketlenmiş çikolata, badem draje ve bonbon şekerler hazırlıyoruz.

     ·Sektördeki kaliteyi en yüksek seviyede tutarak;
    · Özel anlarınızı renklendirme ve fark yaratma fırsatı,
    · Unutulmayacak bir hediye sunma imkanı,
     ·Kişiye özel tasarım olanağı,
     ·İster logo, ister yazı, ister resim baskı tercihi,
     ·Kaliteli ürün seçimi,
     ·Hızlı üretim hizmeti,
     ·İstediğiniz adrese teslimat,
     ·Değişken data teknolojisi,
     ·Yüklü miktar alımlarda, düşük gramajlı parçalama hizmeti,
    · Düşük miktarlar için bile sipariş verebilme avantajı sunarak,
    · El değmeden makinede paketleme hizmetimizle ayrıcalığın tadını sevdiklerinizle paylaşmanız için varız.
NASIL MI?

Birbirinden lezzetli şekerlerin yer aldığı paketlerimizin ambalajını dilediğiniz gibi hazırlıyoruz.

İsterseniz adınızı, mesajınızı, fotoğrafınızı, sloganınızı, markanızı, logonuzu, özel tema çalışmanızı dilediğiniz gibi ambalajın üzerine basıyoruz. İsterseniz de değişik tasarımlarla hazırladığımız çeşitli kategorilerdeki hazır şablonlarımızın üzerine dilediğiniz yazı ya da resmi yerleştiriyoruz. Vaktiniz yok ve bu ürün tam bana göre diyorsanız, bu hazır tasarımları kullanarak hemen sipariş verin. Adresinize gelsin.
NEDEN BİZ?

“Çözüm ortağınız olarak, sizin adınıza her ayrıntıyı biz düşünüyoruz.”

Siparişinizin miktarı ne olursa olsun, ister büyük ölçekli isterseniz az miktardaki siparişleriniz için aynı kalitede ve aynı lezzette bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

“Hem görsel hem de kaliteli üretim bizim için esastır.”

Ayrıca sizlerin hayalini gerçekleştirirken, içeriğinde gıda bulunan ürünlerimizin sadece görsellik açısından değil, aynı zamanda lezzet bakımından da sizlerin bir numaralı tercihi olması hedefiyle, şekerlerimiz bizim belirlediğimiz standartlarla bize özel olarak üretilmektedir.

“Doğru ve kaliteli hizmet takım işidir.”

Kaliteyi yakalamak tesadüf değildir. Zihninizdeki şablonu gerçeğe dönüştürürken optimum görselliği yakalayabilmek adına alanında uzman profesyonel grafiker ve tasarımcılarımız size yardımcı olmaktadır.

“Hijyen ve sağlık şansa bırakılmaz. İçiniz rahat olsun.”

Üretim sürecinde şekerler el değmeden özel sistemli makinelerimiz aracılığıyla steril bir şekilde paketleme yapılır. Paketleme alanlarımız yetkili mercilerce düzenli olarak denetlenmektedir. Gönül rahatlığı ile tüm sevdiklerinize, eşinize, dostunuza, çocuklara ve müşterilerinize bu keyifli ikramları tatma ayrıcalığı sunabilirsiniz.

“Hizmette hızın sınırlarını sizler için zorluyoruz.”

İstanbul içi siparişlerinizde özel kargo sistemiyle ertesi gün istediğiniz adrese teslimat olanağı sağlıyoruz. İstanbul dışındaki yurtiçi gönderimlerinizde de kargo firmaları aracılığıyla tüm Türkiye’ye 2-3 gün içerisinde adrese teslimat gönderim imkanı sunuyoruz.
Aynı Gün Teslimat
FacebookPinterestTwitter
Kurumsal Lansman
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
Kapat

Şifremi Unuttum